П`ятниця, 03.05.2024, 03:45

Проходимо КУРС ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Інструкції для вчителів Донецького ліцею №12

щодо оволодіння основами

інформаційно-комунікаційних технологій учителями в школах району

На виконання указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 14.12.2010 р. № 1/9-902 щодо проведення тренінгів «Цифрові технології» та «Інтернет для вчителів» та наказу Донецької обласної державної адміністрації управління освіти і науки України № 741 «Про реалізацію спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти і науки України та корпорації Майкрософт Україна»

вчителям школи за допомогою вчителя інформатики своєї школи очно-дистанційно протягом 2011р. необхідно пройти навчання за програмою «Цифрові технології».

УВАГА!!! ВСЕ РОБИМО У БРАУЗЕРІ WINDOWS INTERNET EXPLORER

Перейти по посиланню http://www.microsoft.com/digitalliteracy

Обрати зрозумілу мову у списку, що випадає, натиснути Go! і розпочати навчання послідовно виконуючи вказівки з сайту.

Для вчителів, що володіють на достатньому рівні інформаційно-комунікаційними технологіями рекомендовано обрати для вивчення ті курси в навчальному плані, з яких маються прогалини.

Після проходження навчання всім вчителям необхідно скласти сертифікаційний тест. На вкладці «доступ до навчального плану» перейти по посиланню «Скласти сертифікаційний тест з курсу цифрових технологій».

На наступній вкладці підтвердити своє бажання.

Ознайомитися з інструкціями  і розпочати оцінювання.

В кінці проходження навчання кожному вчителю необхідно скласти даний тест, та повідомити вчителю інформатики номер сертифікату.

Паралельно необхідно пройти реєстрацію в мережі «Партнерство в навчанні». Інструкції містяться в другому документі архіва. Та повідомити вчителю інформатики адресу поштової скриньки і ім’я користувача системи.

«  Травень 2024  »