П`ятниця, 03.05.2024, 01:10

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12

Дистанційна освіта

роботи педагогічного колективу

ДЗОШ № 12 над реалізацією програми «Дистанційна освіта»

на 2013-2014 н.р.

Зміст роботи

Термін проведення

1

Продовжити роботу над реалізацією програми «Дистанційна освіта » на рік..

Директор, заступник директора з НВР

2

Організаційно-методична підготовка до застосування навчально-методичних матеріалів на магнітних носіях для вивчення тем з окремих предметів.

Вересень, жовтень

Заступник директора з НВР вчитель інформатики Панченко О.О.

3

Проведення семінарів-практикумів для вчителів предметників з метою їх ознайомлення з наявною навчально-методичною базою на магнітних носіях для вивчення тем з окремих предметів або курсу в цілому.

Вересень, жовтень

Заступник директора з НВР , вчитель інфо рматики Панченко О.О.

4

Скоординувати роботу аналітичного центру школу з метою забезпечення вільного доступу до ПК усіх педагогічних працівників школу, які мають у цьому потребу.

Заступник директора з НВР

5

Провести апробацію застосування навчально-методичних посібників на магнітних носіях для вивчення окремих тем з таких предметів, як математика, фізика, інформатика, біологія, історія, іноземна мова.

Протягом року

Заступник директора з НВР , вчитель інформатики Панченко О.О. вчителі предметними

6

Індивідуальне консультування вчителів щодо впровадження в роботу навчально-методичних посібників на магнітних носіях.

Протягом року за запитом

Ввчитель інформатики Панченко О.О.

7

За допомогою дистанційної освіти відпрацювати систему вивчення окремих тем шкільної програми з окремих предметів  тими учнями, які певний час не можуть відвідувати школу, надати матеріали для учнів на шкільному сайті для індивідуальної роботи під час канікул.

Грудень

Заступник директора з НВР вчитель інформатики  Панченко О.О.  вчителі предметними

8

Постійно знайомити керівників шкільних методичних об`єднань з новими програмними надходженнями.

Заступник директора з НВР , вчитель інформатики керівники м/о школу

9

Продовжити роботу щодо консультацій для вчителів с метою оволодіння навиків користування мультимедійною дошкою

Заступник директора з НВР , вчитель керівники м/о школу

10

Продовжити роботу щодо подальшого впровадження можливостей мережі INTERNET у роботу навчального закладу.

Директор Пилипак Т.А.,  вчитель інформатики.,

11

Продовжити гурткову роботу з інформатики щодо підготовки учнів до предметних олімпіад

Протягом року

Вчитель інформатики., заст. директора з НВР

12

Ознайомити учнів з переліком навчально-методичних  посібників на магнітних носіях з окремих предметів. Ввести «Час комп’ютерної консультації», коли кожний бажаючий учень або група учнів отримають змогу самостійно попрацювати з тим або іншим програмним засобом.

Заступник директора з НВР , вчитель інформатики керівники м/о школу

13

Проведення експертної оцінки ефективності застосування навчально-методичних посібників на магнітних носіях для вивчення окремих тем з таких предметів, як математика, фізика, інформатика, біологія, історія, іноземна мова.

Заступник директора з НВР , вчитель інформатики вчителі предметними

14

Провести аналіз та підвести підсумки роботи з впровадження програми «Дистанційна освіта» за рік. Спланувати роботу на 2013-2014 н.р.

Червень

Директор Пилипак Т.А., заступник директора з НВР , вчитель інформатики керівники м/о школу

15

Забезпечення участі участь в Інтернет – олімпіади :

1. Всеукраїнська відкрита демонстрація

Протягом року

Суханова К. С., Дзумедзей  М. В., Зернова Г. Г.

«  Травень 2024  »
  12345