Четвер, 02.05.2024, 16:50

Періодичні видання – 52 екз
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ РОБОТИ  ШКІЛЬНОЇ БІБІЛОТЕКИ

на 2013-2014 навчальний рік

- сприяти реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку навчально – виховного процесу. Виховання загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги;

-формування у школярів інформаційної культури і культури читання через співпрацю з вчителями- предметниками;

-     виховання у читачів інформаційної культури,культури читання,навичок

самостійної роботи з книгою,уміння користуватись довідковим

апаратом.

-         активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках, розвиток їх творчого потенціалу;пробудження інтересу до читання,виховання шанобливого ставлення до книги.

-         становлення особистості учня, орієнтація його на самовиховання, само творення;

-         вивчення та розвиток читацьких інтересів, керівництво читанням дітей.

-  надання інформаційно-методичної допомоги адміністрації школи та           вчителям в організації навчально-виховного процесу.,популяризація української культури.

- своєчасне забезпечення учнів та педагогічного колективу навчальною,художньою та методичною літературою.

- збереження фонду підручників,поповнення науково-методичної бази ліцею. Виховання бережливого ставлення до шкільних підручників. Участь у всеукраїнської акції „Живи,книго!»

Бібліотека має надавати допомогу у роботі над реалізацією  проблеми ліцею  :

-         Формування та розвиток предметних компетентностей в особистісно орієнтованому навчально виховному процесі ( в світлі положень Концепції нової редакції Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти).

-         Формування життєвих компетентностей учнів в позакласній виховній роботі на основі творчого використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського.

«  Травень 2024  »